Auri - HARMONICKÝ CYKLUS

Směs určena k urovnání menstruace. Zaměřena na rozproudění energie v těle a zažehnutí vyhaslého vnitřního ohně.

Obsažené bylinky podporují Vaše hormony (progesteron a estrogen), posilují játra a celkovou imunitu. Širokospektrálně podchytí rizikové záněty a odvedou z Vašeho těla vše, co v něm být nemá.

Vhodné pro zkrácené i dlouhé cykly, stejně jako na příliš krvácivou a bolestivou menstruaci, včetně PMS.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Objednáno Zvolte variantu
Kód: 139/60 139/180 Zvolte variantu
210 Kč 440 Kč od 210 Kč

CO OBSAHUJE?

  • svízel zprůchodňuje stagnující dráhy po těle a čistí lymfu, působí proti otokům
  • eleuterokok vyživující a posilující bylina pro hormony a prevenci zánětů
  • andělika zahřívá a vyživuje krev, zabraňuje stagnacím energie a mírní bolesti
  • meduňka srovnává hormony, mírní křeče a záněty, zvyšuje regenerační efekt ostatních bylinek ve směsi
  • bukvice harmonizuje a posiluje celou směs, příznivě působí také na ledviny a močové cesty

 

NĚHA, KŘEHKOST, SPOJENÍ SE SEBOU, SEBEDŮVĚRA & LÁSKA, VYJÍMEČNOST

 

"Moje jméno je Auri. Auri jako zlatá, jako zářivá. Jako Jitřenka, jako Večernice. Jsem láska a ženská krása. Nejvýraznější světelný bod, jeden z nejsilnějších světelných zdrojů v přírodě.

Jsem křehká a zranitelná, díky tomu se mohu vracet ke svému středu, ke své pravdě. Jsem přátelská a pečující, to ovšem dávám hlavně ostatním, a ne vždy si uvědomuju, že je potřeba tuhle péči dávat nejprve sama sobě. Z rozdávání jiným se zase vracím do sebe. Péči o svoje prožívání, s laskavostí k sobě, zájmem o sebe, dávám sobě. Muže to vypadat, že se uzavírám, já jen čerpám sílu a nerozdávám ji okolo. Možná poprvé stáčím pozornost k sobě samé.

Kolotoč všedních dní... práce, vztahy, škola, domácnost, nebo děti, to vše je třeba udělat a stihnout. Povinnosti, co udělám jedině já. Nejlíp je udělám já. Vydržím vše, všechno zvládnu, jsem silná a nemůžu si dovolit ukázat svou jemnost a zranitelnost. To je to, co nás ženy oslabuje. Ne, nedělat to, to ne, jen nemusíme mít vše perfektní a dokonalé. Nemusíme vytvářet obraz perfektní matky, podnikatelky, dcery, partnerky... o tom nitro nemluví, to v něm nenajdeme.

Co v sobě máš skutečně? Bezpečí, lásku, něhu, podporu, křehkost, přijetí, ... to, co běžně rozdáváš ostatním. Protože sama po tom hluboce toužíš. Zkus to tentokrát se mnou, s mou podporou, věnovat se sobě. Nemusí to být z počátku snadné, ale jsem tu od toho, abych ti pomohla a povzbudila tě k ponoření se do sebe. Motýl také nevznikne bez zakuklení - klid, odpočinek a soustředění se jen na sebe.

Věř mi. Jsi dost. Jsi skvělá, jsi hodna lásky, jsi milovaná a jsi báječná. A já jsem tu s tebou. Pro tebe.

UVOLNI SE."

- A.

Zpět do obchodu