LIMITKA - MPJ napařovací stolička - var. II

Skládací stolička pro ženskou bylinnou napářku

Tato stolička je vyhotovena v limitované edici jako jediný kus.

Vzhled stoličky/kresba dřeva ve skutečnosti zcela odpovídá fotografii.

Skladem
Kód: 52
Značka: MPJ Brand
6 740 Kč
Kategorie: Napařovací stolička
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.8 kg
Rozložený rozměr: 450 x 340 x 370 mm
Složený rozměr: 450 x 420 x 70 mm
Hmotnost stoličky: 4,80 kg
Nosnost stoličky: 120 kg při statickém zatížení
Určení: pouze k sezení

O této stoličce můžeme tvrdit, že je opravdu pomazlená a pomazlí i Vás. Vymysleli a vyrobili jsme ji na základě znalostí a zpětných vazeb od žen, které se bylinným napářkám věnují a také na základě vlastních zkušeností tak, aby užívání stoličky byl pro Vás opravdový rituál.

Je konstruovaná tak, aby udržela co nejvíce bylinné páry a ve spolupráci s vytvarovaným otvorem Vás podpořila v příležitosti si naplno vychutnat a využít záměr Vaší ceremonie.

Každá stolička je svým způsobem originál, je vyrobena z vrstveného březového dřeva a proto má každá trochu jinou kresbu a zabarvení. Nabízíme ji v několika variantách. Přírodní - bez gravírování, nebo s různými typy gravírování a výřezů.

Práce se stoličkou je velmi jednoduchá. Snadno ji rozložíte, složíte za pár vteřin a přenesete tam, kde ji budete chtít používat. Není zapotřebí žádného šroubování a skládání jednotlivých dílů do sebe. K přemístění můžete použít tašku, která je součástí balení, nebo rukojeť, která je součástí konstrukce stoličky.

Tuto vlastnost ocení ženy, které bojují s místem, ženy, které jsou často na cestách, ale i ženy, které napářku zprostředkovávají dalším ženám (duly, porodní asistentky, ženy pořádající ženské semináře či večery).

Toto byl náš záměr. Maximální funkčnost, praktičnost, skladnost, jednoduché čištění, a to vše v osobitém a krásném designu.

Chtěli jsme přes naši stoličku zprostředkovat ten pocit péče a hýčkání, který si zaslouží každá žena. Při osobním rituálu bylinné napářky by mělo být pohlazeno nejen její tělo a duše, ale i smysl pro krásu.

Vzhled/design naší MPJ stoličky je chráněn prostřednictvím zapsaného průmyslového vzoru Společenství registrovaného v rejstříku vedeném úřadem EUIPO.

Vyrobeno s láskou v jižních Čechách.

Materiál

Napařovací stolička MPJ je vyrobená z vrstveného březového dřeva. Povrch stoličky je ošetřen zdravotně nezávadným lakem (splňující normu EN71), který chrání stoličku před vlhkostí a umožňuje její snadné hygienické ošetření od potu a výparů z bylinné napářky. Díky tomu bude stolička vždy rychle připravená k opětovnému použití. Stolička je vhodná k profesionálnímu použití díky své jednoduchosti a hygienické udržitelnosti.

Balení obsahuje:

  • MPJ stoličku
  • Návod
  • Látkovou tašku pro snadný přenos
  • Malé překvapení

Výhody skládací napařovací stoličky MPJ:

  • Složení a rozložení stoličky trvá jen pár vteřin
  • Stolička tvoří jeden kus
  • Je vhodná pro domácí i profesionální užívání a praktická pro cestování s Vámi
  • Pod stoličku se vejdou hrnce různých velikostí
  • Je prostě pomazlená
Zpět do obchodu